Sosyal medya

Haber

En iyi motosiklet oyunları 2021!

Yayımlanma

/

Motosiklet sürmek bir tutku. Peki motosiklet süremiyorsanız bu tutukuyu gidermenin bir yolu yok mu sizce? Tabiki var. Sizler için En iyi motosiklet oyunları 2021 listesini derledik. İşte En iyi motosiklet oyunları 2021

 

En iyi motosiklet oyunları 2021 listesini sizler için hazırladık. Motosiklet bir tutku. İki tekerlek üzerinde kendinizi bulabildiğiniz bir tutkuyu oyuna dönüştürmeye ne dersiniz? İster bilgisayar, ister PS iserseniz mobil cihazlarda oynayabileceğiniz motosiklet oyunlarını sizler içni araştırdık.

Yüzlerce motor seçeneği arasından birini seçerek, yarışlara katılıyorsunuz. Yarış kazandıkça, seviye atladıkça beceri puanlarınız yükseliyor. Bu da size yeni motorlar ve özellikler olarak geri dönüyor.

Ana temanın motosiklet olduğu motor oyunları çok eğlenceli seyrediyor.

En iyi motosiklet oyunları 2021!

Ride 2
Real Bike Racing
Traffic Rider
Trial Xtreme 4: Extreme Bike Racing Champions
Sports Bike Simulator 3D
Madmen Racing
Motor Dağ Sürüşü

Ride 2

Belki de en kapsamlı 3D simülasyon motor oyunlarından olan Ride mükeemmel ötesi bir oyun. Oyunda 170’ten fazla motor seçeneği bulunuyor. Oyun başlangıcında bir motor seçiyorsunuz. Yarış kazanarak veya oyun içi satın almalarla motorunuzu modifiye ediyorsunuz. Oyun içinde 16 mod bulunuyor. Her birinde ayrı yarışarak puanlar topluyorsunuz.

Real Bike Racing

Mobil cihazlarda oynayabileceğiniz 3D motor oyunudur. Oyunda 10 farklı motor, 9 yarış pisti ve 3 mod bulunuyor. Yarışlarda para ödülü kazanıyorsunuz. Genelde kazandığınız bu parayla motorunuzu değiştirebiliyorsunuz.

Traffic Rider

Arcade sonsuz yarış türüdür.Yine mobil olarak oynayabilirsiniz. Motorunuzla şehir içinde dolaşarak verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Motorunuzu özelleştirme ve kendi motorunuzu oluşturma konusunda sınırsız imkânınız bulunuyor.

Trial Xtreme 4: Extreme Bike Racing Champions

Mobil cihazlarda oynanan bu oyun gerçek motor sürüş becerisini ortaya çıkarıyor. Bu oyunda parkurlar var. Bu zorlu parkurları en hızlı ve güvenli şekilde geçmeye çalışıyorsunuz.

Sports Bike Simulator 3D

Bu oyunda tekli olarak şehir içinde geziyorsunuz. Oyun içinde 7 adet motor seçeneği bulunuyor. Yön tuşlarınızla motorunuzu sürüyorsunuz. Bu oyun bilgisayar ile çevirimiçi oynanabiliyor.

Madmen Racing

Yine bilgisayar üzerinden çevirimiçi oynayabileceğiniz bir oyun bulunuyor. Oyun başlangıcında motorunuzu seçiyorsunuz. Yarış kazandıkça veya puan topladıkça yeni etaplar açılıyor.

Motor Dağ Sürüşü

Motor Dağ Sürüşü ise isminden de anlaşılabileceği tarzda bir oyun. Çevrimiçi oynayabiliyorsunuz. Bunun için özel arazi motorlarından birini seçiyorsunuz. Oyunda 10 etap bulunuyor. Etapta kazandığınız puanlara göre bir sonraki açılıyor. Oyunda dağlık arazileri, asma köprüleri aşmak zorundasınız

2021 diğer motosiklet oyunları!

Sky Bike Stunt 3D
Moto X3M
Happy Racing Online
Neon Biker
Deli Yarış
Ghost Rider
Blur Racing
Extreme Bikers
Bike Racing 2
Motorcu Prensesler

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Volkswagen Yeni Taigo ile tanıştınız mı?

Yayımlanma

/

Volkswagen, ilk kez bir SUV coupé modelini pazara sunmaya hazırlanıyor. Volkswagen Yeni Taigo ile tanıştınız mı?

İspanya’daki Pamplona tesislerinde üretilen Volkswagen’in ilk SUV coupe modeli Taigo tanıtıldı. Araç, öncelikli olarak 28 Avrupa Birliği ülkesi, Güney Afrika ve Türkiye’de satışa sunulacak. Peki siz Volkswagen Yeni Taigo ile tanıştınız mı?

Yeni modelin tasarımı, Volkswagen Dış Tasarım Başkanı Marco Pavone ve Volkswagen Güney Amerika Tasarım Merkezi Başkanı olan ikiz kardeşi José Carlos Pavone’ye ait.

Taigo’nun tasarımı, güçlü orantılarla karakterize edilmiş. Coupé tasarımda öne doğru eğimli C sütunu özellikle dikkat çekiyor.

Yeni Taigo; tasarım, bireysellik ve duyguya odaklanıyor. 4,26 metrenin hemen altında uzunluğa sahip otomobil, Life, Style ve R-Line olmak üzere üç farklı donanım seviyesinde satın alınabilecek. LED farları, tamamen dijital kokpiti ve standart olarak sunulan yeni nesil bilgi-eğlence sistemiyle (MIB3) sınıfının yüksek teknoloji standartlarını belirliyor.

Araçta “App-Connect”, dijital gösterge paneli, kablosuz şarj özelliği gibi dijital ve akıllı özellikler bulunuyor.

Taigo, Volkswagen’in üst sınıf modelleriyle benzerlik gösteriyor.

Taigo, 1.0 lt 95 PS ve 100 PS güç üreten 2 adet 3 slindirli, 1.5 lt 150 PS güç üreten bir adet 4 silindirli yüksek verimli benzinli motor seçeneklerine sahip. Önden çekişli modelin maksimum hızı sırasıyla; 183 km/s, 191 km/s ve 212 km/s. 5 ileri manuel veya 7 ileri DSG şanzıman seçenekleriyle satışa sunulacak Taigo, tasarruflu ve düşük emisyonlu TSI benzinli motorlarıyla, çevre dostu araçlara geçiş sürecinin önemli temsilcilerinden biri oluyor.

 

Devamını oku

Haber

AKO Akü’den Türkiye’nin Tek Sıfır Atıklı Akü Geri Kazanım Tesisi

Yayımlanma

/

AKO Akü, Türkiye’nin ilk ve şu an için tek yeni teknoloji Geri Kazanım Tesisini de bünyesinde bulunduruyor.

AKO Grup bünyesinde faaliyet gösteren AKO Akü, Türkiye’nin akü üretiminde teknolojinin zirvesi kabul edilen Matrix Press (Punch) ve Kaizen Tüneli üretim modelleriyle üretim yapan tek üreticisi olma özelliği taşıyor. AKO Akü aynı zamanda, kurşun asit akülerin geri kazanımında Türkiye’nin ilk ve şu an için tek “Sıfır Atık” ile çalışan yeni teknoloji Geri Kazanım Tesisini de bünyesinde bulunduruyor.

AKO Akü Geri Kazanım Tesisi, endüstri 4.0 özelliği ve tam otomasyon içinde, sıfır atık prensibi ile hayata geçirildi.

Kurşun Asit Akülerin geri kazanımı konusunda “Sıfır Atık” ile çalışabilen tesisleri Avrupa’nın gelişmiş ülkelerinde de kuran SERİ firması tarafından kurulan tesis için yapılan yatırımın güncel karşılığı, 100 milyon TRY’ye denk geliyor.

AKO Akü Genel Müdürü Dr. Hulki Büyükkalender, “Türkiyemizin Geri Kazanım tesisleri, gerek teknolojileri, gerek faaliyetlerinde kayıt içi işlemlerle insana, doğaya ve ekonomiye değer üretmelidir. Tesislerde doğaya zarar vermeyen teknolojilerin kullanımı ve ekonomi tarafından da vergi kontrolü, ülkemizin faydasına olacaktır. Maalesef bu sektörde, bu konularda yetersiz kalan tesisler, çevreye verdikleri zararın yanı sıra, vergi geliri kaybına ve haksız rekabete yol açmaktadır” dedi.

Devamını oku

Haber

AXA Sigorta’dan VOLVO Sahiplerine Özel sigorta!

Yayımlanma

/

AXA Sigorta, Volvo iş birliği kapsamında hayata geçirdiği Volvo Car Kasko ürünü ile Marka Kasko’nun geniş imkanlarına ek olarak Volvo araç sahiplerine Volvo yetkili servislerinde marka standartlarında onarım taahhüdü veriyor.

AXA Sigorta, otomobil sektöründe faaliyet gösteren önde gelen markalara sunduğu geniş kapsamlı ve avantajlı marka kasko anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. AXA Sigorta, Volvo marka otomobil sahiplerine Nisan ayında başlattığı maksimum Kasko ürününe ek olarak farklı avantajlar sunuyor.

Bu özel imkandan 10 yaşa kadar olan araçların faydalanabiliyor.

Volvo Car Kasko ile AXA Sigortalılara Volvo Yetkili Servislerinde marka standartlarına göre onarım imkânı sunuluyor.

Sektördeki en geniş teminatlara sahip kasko ürünlerinden biri olan Volvo Car Kasko sigorta poliçesi kapsamında; sigortalıların kaza sonucu oluşan hasarlarının tazmininin yanı sıra çalınma, yangın, cam kırılması, doğal afetler ve hayvanların araca vereceği zararları da teminat altında yer alıyor.

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, “AXA Sigorta olarak farklı sektörlerin ihtiyaçları paralelinde yeni ürünler geliştiriyor ve her dönem özel ürünlerle sigortalılarımıza avantajlar sunuyoruz. Volvo markası ile bir anlaşma yaparak, marka kasko ürünümüz ile Volvo sahiplerine de avantajlar sunmaya başladık. Dağıtım kanalı güçlü bir şirket olarak, araçların tam güvenceyle sigortalanması noktasında birçok katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Devamını oku