Sosyal medya

Haber

Katıl Aboneliği ne demek? Katıl Üyeliği çeşitleri! Katıl üyeliği avantajları!

Yayımlanma

/

Katıl üyelerinin yararlanabilecekleri ayrıcalıkları anlattığımız, bazen de anlatamadığımız, eğlenceli bol gülmeli bir video hazırladık. Katıl üyemiz olmak ve ayrıcalıklardan yararlanmak için bu linki kullanabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCXW4XxEhXWVbqFdmg_65nCQ/join

1. PAKET / KANAL KULÜP ÜYESİ / 10 TL • Kulüp üyesi seviyesinde destek olanlara özel, yaz kamplarımızdan canlı yayınlar yapacağız.

2. PAKET / BİZİMLESİN / 60 TL • Özel tasarım Adventure İstanbul Buff’ı ve motorunuza yapıştırabileceğiz sticker hediyeli Hediye ilk üyelikte bir kez yollanır. Devam eden destek için sürpriz içeriklere hazır olun • Çekimlerdeki eğlenceli anları BİZİMLESİN aboneliğini devam ettirenlere özel yayınlayacağız. Kamera Arkası çekimleri önceden duyuracağız. Dip not Sansürsüz olacak 🙂 • MotoSohbet videolarına 3 gün erken erişim Zeki, Nuri, Süleyman ve Yıldıray’ın MotoSohbet videolarını ilk siz izleyin.

3. PAKET / KONUĞUMUZ OL / 250 TL • Videolarımızda konuğumuz olun. Eğlenceli sohbetlere katılın. Tek katılım için geçerlidir. Yıl içerisinde bir katılım için geçerlidir.

4. PAKET / BİRLİKTE SÜRELİM / 350 TL • Haftasonu planladığımız seyahatlere birlikte çıkabiliriz. Güzel anı ve paylaşımlar için. Önceden Topluluk sayfasından duyurulacak günübirlik seyahatler için geçerlidir. Yakıt, yeme içme gibi benzer kişisel masraflarınız size aittir.

5. PAKET / 1 GECE KONAKLAMALI KAMP / 650 TL • Marmara Kamplarında Ateşin Başındayız. Marmara Bölgesinde 1 gece konaklamalı seyahatlere birlikte çıkıyoruz. Zeki Hoca eşliğinde. Yakıt, konaklama, yeme içme gibi benzer kişisel masraflarınız size aittir. Detayları videomuzda. İyi seyirler.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku