Sosyal medya

Haber

Hava yastıklı motosiklet montu lideri, son ürününü tanıttı

Yayımlanma

/

Hava Yastıklı Motosiklet Montu (Hit Air Marka)

Japon Hit-Air firması, uzun yıllardır hava yastıklı motosiklet montları üzerine çalışan bir firma. Hatta firmanın ilk hava yastıklı motosiklet montunu 1998 yılında ortaya koyduğu da belirtiliyor. Yıllar boyunca bu konuda Spidi, IXS ve Louis gibi firmalara da tedarikçilik yapan Hit-Air, at binicilerine özel olarak aynı türde montlar bile geliştirmiş.


Bu da ilginizi çekebilir: Otomobil yangınlarına karşı dahiyane çözüm!


Bu firma bugün, MLV adlı montunun ikinci neslini tanıttı. MLV II olarak adlandırılan bu ürün, sürücülerin gövdesini, sırtını ve boyun bölgesini korumak için tasarlanmış. Bu ürün, hava yastıklı ilk motosiklet montu olmasa da en gelişmiş örneklerinden birisi olmalı. Çünkü firmanın bu konuda 23 yıllık harika bir tecrübesi söz konusu. Firmanın bu montun ikinci neslinde bazı güçlendirmeler ve ergonomi anlamında bazı tasarım değişiklikleri yaptığını öğreniyoruz.

Bu montta kablolarla aktifleşen şişme sisteminin 90-160 milisaniye aralığında bu işlemi gerçekleştirdiği de belirtiyor. Bu da Avrupa standartlarını yakalamakla kalmıyor, o standartlardan daha iyi bir süre olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü kanunda bu ürünler için 200 milisaniye süresi belirtiliyor. Montun koruyucu kısmının istendiğinde çıkarılabiliyor olduğu da belirtilenler arasında yer alıyor. 4 farklı bedende sunulacağı ve bu ayın ortalarında satışa çıkacağı belirtilen bu ürünün Avrupa fiyatı ise 545 Euro olarak belirlenmiş.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku