Sosyal medya

Haber

Brembo’dan aydınlatmalı fren kaliperi konsepti!

Yayımlanma

/

Brembo aydinlatmali fren kaliperi-1

Fren teknolojileri ve ekipmanları konusunda dünya lideri olan Brembo, son teknoloji yeni fren kaliperi konseptini tanıttı. G Sessanta olarak adlandırılan bu kaliper konsepti, aydınlatmalı yapısıyla oldukça dikkat çekiyor.


Bu da ilginizi çekebilir: Yamaha, yeni bir elektrikli scooter patenti aldı!


Akıllı telefon üzerinden kontrol ediliyor

Brembo tarafından paylaşılan tanıtım videosunda, aydınlatmalı fren kaliperini bir motosiklet üzerinde görüyoruz. Videoda, farklı ve yenilikçi özelliklerle donatılmış olan bu teknolojik kaliperin nasıl kullanılabileceği gösteriliyor. Kaliperin, bir akıllı telefon uygulaması üzerinden kolayca istenilen renge bürünebilmesi de oldukça heyecan verici.

Brembo’ya göre, bu yenilikçi fren kaliperleri şık görünümlerinin yanı sıra fren balatalarının ne kadar ömrü kaldığı hakkında da bilgi sağlayabiliyor. Son derece faydalı olan bu özelliğin, fren balatalarının ömrü azaldığında kırmızı bir uyarı ışığının verilmesi şeklinde kullanılabileceği belirtiliyor.

Brembo aydinlatmali fren kaliperi-2

Otomobillere de entegre edilebilir

G Sessanta olarak isimlendirilen bu fren kaliperi konseptinin, 1972 yılında ortaya çıkan ilk Brembo fren kaliperinin tasarımından izler taşıdığı da ifade ediliyor. Üstelik Brembo, bu konseptin bir benzerinin otomobillere entegre edilmesinin de mümkün olduğunu belirtiyor.

Performans otomobillerinin vazgeçilmezlerinden biri olan Brembo, her zaman görmeye alışık olduğumuz yüksek performanslı ve yüksek kaliteli kaliperlerini, yenilikçi teknolojilerle bir araya getirerek sıra dışı ürünler sunuyor. Gelişen teknolojiye uygun olarak yenilikçi adımlar atan Brembo, G Sessanta adını verdiği bu yeni fren kaliperi konseptiyle de kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak ve oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku