Sosyal medya

Haber

Yamaha’nın bu yeni ipucu videosu R7’yi mi işaret ediyor?

Yayımlanma

/

Yamaha Logo

Japon motosiklet üreticisi Yamaha, YZF-R6 isimli süperspor motosiklet modelini yakın geçmişte sonlandırdı. R6’nın o zamandan bu yana da devamı gelmedi. Fakat bir süredir bilindiği üzere Yamaha, MT-07 motosikletinin motorunu kullanarak R6’nın yerini alacak YZF-R7 isimli bir model geliştiriyor.


Bu da ilginizi çekebilir: Yamaha, yeni bir elektrikli scooter patenti aldı!


Bu bilginin kaynağı ise Yamaha’nın 2021’in Mart ayında ortaya çıkan bazı dosyaları oluyor. Çünkü o dosyalarda YZF-R7 isimleri görüldü. Yamaha geçtiğimiz günlerde de hemen aşağıdan görmekte olduğunuz ipucu (teaser) videosunu paylaştı.

Videonun başlığı ise “Track. Street. R/World.” yani “Pist. Caddeler. R/Dünyası.” olarak adlandırılmış. Videonun açıklama kısmında da “R/World yakında yeni bir şey ile karşınıza çıkacak.” gibi bir cümle yer alıyor. Tüm bunlardan yola çıkarak da Yamaha’nın yeni R7’yi tanıtma hazırlığında olduğunu düşünüyoruz.

Videoyu izlediğimizde ise herhangi bir motosiklet gövdesi göremiyoruz. Sadece motosikletin üzerine takılmış kameradan hızlı bir pist turu atıldığını görüyoruz. Ayrıca videonun sonlarına doğru, MT-07’nin motoruna benzer bir motorun sesini duyuyoruz.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku