Sosyal medya

Haber

Hyundai Assan, Yeni Tucson’u rekor denemesiyle tanıtacak!

Yayımlanma

/

Hyundai Yeni Tucson

Hyundai Assan, C-SUV segmentindeki başarılı modeli Tucson‘u yenilenen haliyle 20 Mayıs’ta tanıtmaya hazırlanıyor. Marka, tanıtım sırasında drone’lar ile bir rekor denemesi de yapacak.


Bu da ilginizi çekebilir: Çip krizi otomotiv sektöründe zararı daha da arttırabilir


C-SUV segmentinin başarılı modellerinden biri olan Hyundai Tucson, tamamen yenilenmiş haliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Hyundai Assan, yeni Tucson’u gerçekleştirilecek online bir lansman ile tanıtacak. Teknolojik özellikleri ve farklı tasarımıyla öne çıkan Yeni Tucson’u farklı bir şovla tanıtmak isteyen Hyundai Assan, 20 Mayıs 2021 günü saat 21:15’te 580 adet drone ile gökyüzünde bir rekor denemesi yapacak.

Rekor denemesi için bu yılın başından bu yana yoğun bir şekilde çalışan Hyundai Assan, etkinliği 50 kişilik bir ekiple gerçekleştirmeyi planlıyor. Online etkinlik, Hyundai Türkiye’nin Instagram, Facebook ve Youtube kanallarından canlı olarak izlenebilecek.

Drone’lar İstanbul Kuruçeşme’den havalanacak ve 10 dakika boyunca havada kalarak çeşitli figürler sergileyecek. Heyecan verici bu özel gösteri, Boğaz hattından ve İstanbul’un birçok noktasından canlı olarak da izlenebilecek. Kullanılacak drone sayısı ve gösterini büyüklüğü açısından bu etkinlik Türkiye’de bir ilk olacak.

Ekinlikte Yeni Tucson’un tanıtımı ve drone’lar ile rekor denemesinin yanı sıra izleyicilere müzik ziyafeti de sunulacak. İskender Paydaş’ın “Yeni Tucson Drone Show” için özel olarak bestelediği parçalar, canlı olarak dinlenebilecek. Bingöl’ün sunuculuğunu üstleneceği gecede Burcu Esmersoy, Mehmet Turgut ve daha birçok sürpriz konuk da bu özel geceye renk katacak.

Yeni Hyundai Tucson, 21 Mayıs’ta yapılacak Online Basın Toplantısı’nın ardından tüm Türkiye’de satışa sunulacak. Daha önce dünya lansmanı ile teknik özellikleri paylaşılan Yeni Hyundai Tucson’un, 1.6 litrelik dizel, turbo benzinli, hafif hibrit ve hibrit motor seçeneklerine sahip olduğunu öğrenmiştik. Ancak Yeni Tucson’un ülkemizde bu motor seçeneklerinden hangileri ile satışa sunulacağı henüz açıklanmadı.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku