Sosyal medya

Haber

İstanbul Autoshow dijitalleşerek geri dönüyor

Yayımlanma

/

Istanbul Autoshow 2021-1

En son 2017 yılında düzenlenen İstanbul Autoshow Fuarı, bu yıl dijital ortamda ülkemize geri dönmeye hazırlanıyor. İstanbul Autoshow 2021, ilk dijital Autoshow etkinliği olma özelliğini taşıyacak.


Bu da ilginizi çekebilir: Hyundai Tucson, drone şovuyla İstanbul’u aydınlattı


Motosiklet ve Scooter da olacak

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından 17’ncisi düzenlenecek olan dev etkinlik, “mobilite” temasıyla 14-26 Eylül tarihlerinde dijital ortamda otomotiv tutkunlarıyla buluşacak. Etkinlikte otomobillerin ve hafif ticari araçların yanı sıra ilk kez motosiklet ve scooter’lar da sergilenecek ve meraklıları tarafından incelenebilecek.

Dijital bir basın toplantısıyla duyurulan İstanbul Autoshow Mobility 2021, Lale çiçeğini andıran tasarıma sahip dijital fuar alanında düzenlenecek. Dünyanın önde gelen otomobil ve motosiklet markaları, fiziksel fuardaki gibi özel alanlara ve standlara sahip olacak. Ziyaretçiler araçları inceleyebilecek, markaların temsilcileri ile görüntülü görüşme yapabilecek, randevu alıp fiziksel görüşmeye ya da test sürüşüne gidebilecek ve araç satın alabilecekler. Dijital ortamda gerçekleştirilecek olan fuara 1 milyondan fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Istanbul Autoshow 2021-2

Marka sayısı arttı

Markaların dijital Autoshow’a yoğun ilgisi olduğunu belirten ODD Genel Koordinatörü Hayri Erce, “2017’de gerçekleştirdiğimiz son fiziksel Auto Show’da 17 marka katılım göstermişti. Ancak bugün duyurusunu yaptığımız dijital fuarımız için şimdiden 27 marka kesin olarak katılım kararını açıklamış durumda. Görüşmelerimiz ise halen devam ediyor ve marka sayılarının ilerleyen günlerde artması da muhtemel. Markalar istedikleri taktirde standlarını organizatör HeyMo ile birlikte, istedikleri taktirde kendi ajansları ile düzenleme esnekliğine de sahipler.” diye konuştu.

ODD Başkanı Ali Bilaloğlu ise, “İçerisinde bulunduğumuz süreçte mobilite ve dijitalleşme bildiğiniz gibi hayatımızda çok önemli bir yere sahip oldu. Bu sebeple değişen tüketici alışkanlıkları ve giderek hızla dönüşen teknoloji ile geleceği şekillendirecek olan ‘Mobilite’ kavramı üzerinde durmak istedik. Eylülde aşılanma çok daha artmış olsa da fuarın fiziksele dönme ihtimali yok. Bunun için ocak ayından itibaren çalışmaları yapmamız, lojistik olarak hazırlık yapmak gerekiyor. Bu saatten sonra mümkün değil.” ifadelerini kullandı.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku