Sosyal medya

Haber

Hyundai Tucson, drone şovuyla İstanbul’u aydınlattı

Yayımlanma

/

Hyundai Tucson Drone Gösterisi-1

Hyundai Assan, Türkiye’de satışa sunduğu Yeni Tucson‘u İstanbul Boğaz’ında müthiş bir drone şovuyla tanıttı. Boğazın üzerinde 580 drone kullanılarak benzersiz bir ışık gösterisi yapıldı. Yeni Tucson’un parametrik gizli led farlarını ve aracın silüetini yansıtan drone gösterisi büyük ilgi çekti.


Bu da ilginizi çekebilir: Yeni Hyundai Tucson Türkiye’de! İşte özellikleri ve fiyatı


Yeni Hyundai Tucson‘un tanıtımı için İstanbul Boğazı’nda organize edilen drone gösterisi, İstanbul’un muhteşem Kız Kulesi manzarası ile bütünleşerek göz kamaştırıcı bir şova dönüştü. Salacak’tan havalanan drone’lar gökyüzünde bir araya gelerek Yeni Tucson’un ön ve arka farlarını, yandan silüetini, Hyundai ve Tucson logolarını sergiledi.

580 adet drone kullanıldı

Boğaz hattından da takip edilebilen bu harika gösteride toplamda 580 adet drone kullanıldı. Yeni Tucson’un aydınlatma teknolojisini ve gelişmiş özelliklerini vurgulayan drone şovu, aynı zamanda Türkiye’de bu alanda rekor kırdı. Hyundai’nin parametrik dinamik tasarım felsefesini ve marka kimliğini yansıtan figürleri gökyüzünde oluşturabilmek için 100 kişilik bir ekip çalıştı.

Hyundai Tucson Drone Gösterisi-2

Tanıtım etkinliğinde bir açılış konuşması yapan Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel de Yeni Tucson ve etkileyici şov ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Drone şov ile Yeni Tucson modelimizin ne kadar farklı ve ayrıcalıklı olduğunu vurgulamak istedik. İstanbul Boğazı’nda Yeni Tucson’un aydınlatma teknolojisini ve üstün özelliklerini tüm Türkiye’ye farklı bir şov ile göstermek en büyük arzumuzdu. Çünkü, Tucson gerek geçmişi gerek ifade ettikleri gerekse fark yaratan tasarımıyla markamız için çok önemli bir yere sahip. Hyundai olarak arazi araçları konusunda 30 yıldan fazla bir deneyime sahibiz. İlk nesil Tucson’u 2004 yılında Türkiye’de satışa sunduğumuzdan bugüne en beğenilen SUV modellerden biri oldu ve Türk tüketicisinin gönlünde taht kurdu. Tucson, her yeni modeliyle hep fark yaratan bir otomobil oldu. İşte biz de bu yüzden Yeni Tucson’la “yeni”yi yeniden tanımlıyoruz; hem teknolojide, hem yol arkadaşlığında, hem de yarattığı benzersiz deneyimle”.

Devamını oku
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

Moto kuryelerin yaşadığı zorluklar! Motosikletle kuryeliğe giriş!

Yayımlanma

/

Bu kez Nuri yargı dağıtıyor serisi ile karşınızdayız. Kuryelerin yaşadığı zorluklardan bahsettik. Keyifli seyirler

Devamını oku

Haber

Yamaha Tracer 900 GT

Yayımlanma

/

Yamaha Tracer 900 GT ile şehirde turladık. Hislerimize tercüman olacak kelimeler bulamadık. İyi seyirler.

Devamını oku

Haber

Kymco Downtown 350i Kullanıcı Deneyimi

Yayımlanma

/

3 yıldır farklı scooterlar kullanan Cem Kocabalı son kullandığı Yamaha XMax 250’sini satıp sıfır Kymco Downtown 350i satın almış. Cem Kocabalı yeni motosikletiyle ilgili deneyimlerini Kymco satın almayı düşünenlere bir referans olabileceğini düşünerek ziyaretimize geldi. Keyifli sohbeti için biz teşekkür ediyoruz. İyi seyirler.

Devamını oku